در باره ما

برای اینکه بتونی کاری رو انجام بدی، مدیر موفقی باشی ، شغلی دست و پا کنی یا کسب و کار پر سودی داشته باشی یا نه خودتو یه سطح بالاتر ببری باید مهارتی داشته باشی . حالا ممکن است برای بدست آوردن این مهارت انواع سی دی ، کتاب و کلاس ها رو تجربه کنی و در آخرش هم شاید اون نتیجه دلخواه رو نگیری .

از طرفی با توجه به اینکه دنیای جدید نیازمند تخصص و مهارتهای هدفمند و کاربردی است و آموزش آنها در حال جایگزینی حالت سنتی و مدرک محور دانشگاهی است ، ممکن است پس از گذراندن دوران دانشگاه به دلیل نداشتن تجربه و آموزش کاربردی لازم ، قادر به مدیریت بهینه کسب و کارت نباشی یا کار دلخواهت رو پیدا نکنی .

مشکل از این درس ها ، کلاس ها و کتاب های تئوری است که اصلا با دنیای واقعی بیرون از دانشگاه یعنی کار عملی در صنعت و بازار همخوانی ندارند و دانشجویان برای ورود به این دنیای جدید از نظر مهارت و آموزش، آماده نیستند و هنوز راه درازی در پیش دارند.

شاید چاره کار شما ” زانینکو ” باشه

به کمک زانینکو شما می توانید مهارت های مورد نیازتان را شناسایی و در جهت ارتقای آنها قدم بردارید و از طرفی خدمات مورد نیاز کسب و کارتان را نیز دریافت کنید .

زانینکو ، یک پلتفرم آموزش آنلاین ویدیوی است که رسالتش توسعه مهارت های کاربردی به زبان کردی است و در کنار آن خدمات مورد نیاز کسب و کارها را نیز ارائه می دهد .

در زانینکو مدام آموزش هایی بصورت ویدیوی به زبان کردی در موضوعات مدیریت و بیزنس کوچینگ، بازاریابی ، فروش ، کسب و کار و … با کمترین قیمت و آسانترین روش ارائه می شود .

برای یادگیری این مهارت های عملی و کاربردی، هر جا که باشی به آسانی و با هزینه کم می توانید آموزش ها را از طریق سایت زانینکو ( www.zaninco.ir ) دریافت و از آنها استفاده کنید .

ارتقای دانش مدیران و کارآفرینان ، آموزش و توسعه مهارت های فردی افراد جویای کار ، افزایش مهارت افراد شاغل برای بالابردن بهره وری و ارائه خدمات به کسب و کارها از مهمترین اهداف زانینکو می باشد.

آرزوی ما دسترسی همه ی افراد از دورترین نقاط ایران و جهان با هر توان مالی به برترین آموزش ها و خدمات روز دنیا به زبان کردیست .

ماموریت زانینکو

آموزش و توسعه مهارت های کاربردی و تخصصی به تمام افراد مخصوصا مدیران و کارمندان شرکت ها بدون محدودیت زمانی و مکانی و کمک به حل مسئله بیکاری

چشم انداز

رسیدن به جایگاه کاربردیترین و برترین مجموعه مهارت آموزی تخصصی با زبان کردی در جهان و دسترسی افراد به آموزش ها و خدمات با کیفیت و با هزینه کم .

اسکرول به بالا